Wrocław – WRCLW FEST 2020! 26-27 września

      Brak komentarzy do Wrocław – WRCLW FEST 2020! 26-27 września
Imprez piwnych w tym roku z wiadomych względów jest jak na lekarstwo, nawet sam bawarski Oktoberfest został odwołany. Ale my, tu lokalnie we #WRCLW, chcemy się z Wami spotkać i poświętować w nawiązaniu do starych wrocławskich tradycji piwnych festiwali.
WRCLW FEST to wydarzenie inaugurujące coroczny cykl, którego głównym tematem będzie piwo i jedzenie przynoszące na myśl miejskie imprezy z historycznego Wrocławia. Będzie muzyka, będzie charakterystyczne jadło i będą pamiątkowe kufle! Czegoś takiego Wrocław od dawna nie widział!
Głównym bohaterem ostatniego wrześniowego weekendu na #Długosza2 będzie premierowe piwo marki WRCLW: Fest Lagerbier! Już niebawem podzielimy się szczegółami na jego temat.
Oprócz niego już od soboty od godziny 14:00 na naszym dziedzińcu czekać będą na Was festiwalowe namioty, ławy i stoły, charakterystyczna folkowa i skoczna muzyka na żywo oraz wyjątkowe menu, które przeniesie Wasze podniebienia do piwnego nieba.
W naszej kuchni królować będą:
– semelknodel / sos kurkowy
– kiełbasa w sosie curry / sos chrzanowy / pieczywo
– leberkase w bułce piwnej / sos serowo-kminkowy
– szpecle z sosem pieczeniowymi / kapusta
– precle z solą gruba / z kminkiem
Zapraszamy do dokonywania telefonicznych (600 715 572) lub mailowych (rezerwacje@100mostow.pl) rezerwacji (koszt 30 zł), w ramach której otrzymacie:
– limitowany festiwalowy kufel
– precel z kminkiem i gruboziarnistą solą
– 0,5l piwa Fest Lagerbier
Istnieje także możliwość wejścia na festiwal bez dokonywania wcześniejszej rezerwacji, ale nie gwarantuje to miejsca przy stołach. Pakiety festiwalowe będą dostępne również na miejscu.
Od 7 do 13 września mamy dla Was specjalną ofertę, idealną dla grona przyjaciół lub rodziny! Zestaw 10-ciu piw WRCLW Fest Lagerbier 0,5 l w cenie 100 zł (zamiast 120 zł)!
Zamówienia na vouchery umożliwiające skorzystanie z tej promocji możecie składać telefonicznie (600 715 572) lub mailowo (rezerwacje@100mostow.pl) tylko do 13 września!
Także nasz Pub z okazji WRCLW FEST przygotuje dla Was wyjątkowe piwne pakiety w atrakcyjnych cenach!
Zapraszamy w sobotę i niedzielę od 14:00 do 22:00!
Pamiętajcie o rezerwacjach, które pozwolą Wam spokojnie cieszyć się atmosferą WRCLW FEST!

Pokaż mniej
Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.