Twierdza Srebrna Góra ‎Festiwal Piwa i Sera już 18 lipca

Rezerwujcie w swoich kalendarzach termin 18 lipca 2020 r.! W Twierdzy Srebrna Góra będą na Was czekać rzemieślnicze piwa i fenomenalne sery. No i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy. A trzeba Wam wiedzieć, że my bawić się umiemy i jak już za coś się bierzemy, to z sercem na dłoni, na 1000%.

Będą stoiska z regionalnymi piwami i serami, będą kulinarne niespodzianki, na żywo przygrywać będą świetni muzykanci, tańczyć też będzie można (ba, nawet trzeba będzie). A i mamy w zanadrzu szereg zaskakujących konkurencji – temat jeszcze obgadujemy z naszymi fortecznymi kozami, bo też mają kilka pomysłów i chcą wziąć czynny udział w imprezie. Do tematu jeszcze wrócimy, gwarantujemy jednak, że będzie grubo!

Bawimy się od godz. 18.00 do godz. 2.00.

Wstęp: 10 zł od osoby.

#festiwal #piwo #ser #tańce #muzyka #zabawa #impreza #festiwalpiwaisera #twierdza #srebrnagóra #kozy #konkurencje #zawody #fun #lipiec #wakacje #lato #góry #najlepszyproduktturystyczny #thebest Paweł Gancarz Katarzyna Cichoń Emilia Pawnuk Patryk Wild Gmina Stoszowice Srebrna Góra Miejsce dla Ciebie Dolnośląska Organizacja Turystyczna Polska Organizacja Turystyczna

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.