Rzemieślniczy Browar Jana, 0% Bez-alkoholowe 0%

      Brak komentarzy do Rzemieślniczy Browar Jana, 0% Bez-alkoholowe 0%

Rzemieślniczy Browar Jana, 0% Bez-alkoholowe 0%
Bezalkoholowe, data do 30.08.2020

 Browar opisuje piwo jako świetne dla kierowców, idealnie dla tych, którzy cenią sobie smak dobrego piwa, ale nie chcą spożywać alkoholu. Przyjemnie słodkie, delikatnie chmielowe.

A więc zapraszam na moje wrażenia…
Pierwsze co to w butelce jest sporo ale to bardzo dużo osadu, trzeba nalewać bardzo delikatnie bo delikatny ruch i osad pływa w piwie.
Po nalaniu do pokalu pojawia się biała piana i słomkowa barwa.
Biorę pierwszy niuch i jest chmielowo z delikatną nuta specyficznego zapachu piwa bezalkoholowego. Czas na spróbowanie i wow jestem pod mega wrażeniem smakuje wyśmienicie. Słodowa słodycz, niskie ale musujące wysyceniu i ta delikatna goryczka. W smaku najbardziej widoczny jest brak tego specyficznego smaku jakie jest w piwach o mocy 0%.
Finisz słodkawy z widoczną goryczką. Piwo smakuje jak ALE i jestem pod ogromnym wrażeniem bo jest to mój pierwszy non alko SZTOS.

Ogólnie mówiąc to: przyjemne, bardzo orzeźwiające i do tego bezalkoholowe piwo. Brawo browar.

Ps. Po przelaniu wszystkiego, czyli nawet tego syfu to piwo jest nadal dobre ale goryczka staje się troszkę bardziej intensywna. (zajeżdża granulatem).

Moja ocena: 10/10

Пивоварня описує пиво як чудове для водіїв, ідеальне для тих, хто цінує смак хорошого пива, але не хоче вживати алкоголь. Приємно солодке, злегка приємне.

Тож запрошую вас на мої враження…
Перше, чого в пляшці багато осаду, виливати його потрібно дуже обережно, оскільки в пиві малий рух і осад в пиві.
Після заливки в скло з’являється біла піна та солом’яний колір.
Я роблю перший нюх, і відчувається тонка нотка специфічного аромату безалкогольного пива. Час спробувати і я так вражений, що чудово смакує. Солодка солодкість, низька, але блискуча насиченість і ця ніжна гіркота. Найбільш помітний аромат – це відсутність специфічного аромату, який міститься в пиві міцності 0%.
Солодкий фініш з видимою гіркотою. Пиво на смак як ALE, і я дуже вражений, тому що це мое першие безалкогольне, яке є супер.

Взагалі кажучи: приємне, дуже освіжаюче, безалкогольне пиво. Пивоварня браво.

P.S. Після виливання всього осаду, пиво все одно добре, але гіркота стає трохи інтенсивнішою. (відчутні гранули).

Моя оцінка: 10/10

Pozdrawiam Mariusz i Oleh

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.