Rockmill, Silky Flow

      Brak komentarzy do Rockmill, Silky Flow

Rockmill, Silky Flow alk. 5.8%
DDH Wheat IPA

Rockmill Silky Flow

Kiedyś zaczynałem od tych piw i ta seria z podwójnymi zwierzętami fajna była. Teraz czas zobaczyć czy trzyma się browar trendów kraftowych, które obecnie można zobaczyć u wielu browarach.

Psss otwieram butelkę, przelewam co szklaniki i powstaje duża biała piana która znika powoli, pozostawiając po sobie ozdobę na szklance. Barwa jest miedziana, przechodząca w kolor przypominający brudną wodę, mętna. W zapachu wyczuwam owocowość i cytrusy. Teraz już czas na pierwszy łyk i mogę powiedzieć że zdecydowanie pszenica jest pierwsza, owoce tropikalne (brzoskwinia, ananas) i cytrusy. Goryczka wyczuwalna na niskim poziomie i przebija się przez owocowość. Piwo ma niskie wysycenie i dobrze schodzi. Najlepiej używać schłodzone.

Jest to dobry wzór na klasykę. Bez fajerwerków, ale smakuje porządnie. Browar się postarał i powstało dość ciekawe piwo. Podobne trunki nie tak często wypada okazja spróbować. Ale to piwo na tłe innych podobnych, które już próbowałem ma dużo plusów. Także dobrą drogą idziecie. Tak trzymać.

Ogólnie mówiąc to dobra pszeniczna IPA, owocowa i cytrusowa.

Omawiana warka: 21.08.2020
Moja ocena: 8.5/10

Pozdrawiam Oleh

Rockmill Silky Flow

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.