Recraft, Freed%m

      Brak komentarzy do Recraft, Freed%m

Recraft, Freed%m alk. 1.5%
APA, data do 10.11.2020

Recraft Freed%m

Rok 2019 to rok piw bezalkoholowych (nisko alkoholowych), a rok 2020 to ciąg dalszy z dużo lepszym efektem i za to chwała browarom.

Bez zbędnego wstępu zaczynam pić te niskoalkoholowe piwo….
Psss i czas na nalanie do nie typowego bo firmowego pokala który przeznaczony jest bardziej do ciemnych i mocnych piwa. Oczom ukazuje się ładna biała piana która szybko znika pozostawiając koronę i ślady na ścianie pokala :). Barwa słomkowa delikatnie mętne. Zapach to zdecydowanie cytrusy i trawa cytrynowa. Pierwszy łyk i jestem pod ogromnym wrażeniem, freedom jest bardzo pijalny i orzeźwiający. Każdy łyk jest przyjemny i zachęcający do kolejnego (szkoda że mam tylko jedną butelkę).
W ustach jest średnie wysycenie wpadające musujące, delikatne cytrusy i ta delikatna ale widoczna goryczka.

Ogólnie mówiąc to: Lekkie i orzeźwiające w sam raz na upalne dni. Czy będzie to konkurent dla 1 na 100 to trzeba zobaczyć na konfrontacji

Moja ocena: 9.1/10

Recraft Freed%mБіла піна, яка швидко зникає, залишає обруч і залишається на стіні бокалу. Солом’яний колір злегка каламутний. Запах цитрусів і лимонної трави. Перший ковток, і я вражений, freedom дуже питний і освіжаючий. Кожен ковток приємний і заохочує до наступного. У роті відчувається середнє насичення з ніжними цитрусовими. Легкий і освіжаючий саме в спекотні дні. Чи стане він конкурентом для 1 na 100, обов’язково слід побачити на протистоянні цих двох пив.

Моя оцінка: 9.1/10

Pozdrawiam Mariusz i Oleh

Recraft Freed%m

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.