PlastikFUJ, Golem rusza z eko inicjatywą na PTP

      Brak komentarzy do PlastikFUJ, Golem rusza z eko inicjatywą na PTP

Jako że za tydzień bierzemy udział w Poznańskie Targi Piwne & Street Food Spot 2019, ogłaszamy wszem i wobec: NIE BĘDZIEMY MIELI PLASTIKOWYCH KUBKÓW!

#plastikFUJ #PTP #ekoGolem

W trosce o czystość naszej wspólnej planety, od dawna chcieliśmy ograniczyć tony śmieci, które zostają po każdej piwnej imprezie. Formuła lania piwa tylko do szkła lub innych naczyń wielorazowego użytku sprawdziła się doskonale podczas 11. Warszawski Festiwal Piwa | 11th Warsaw Beer Festival, więc kontynuujemy wyzwanie ograniczenia produkcji śmieci także w naszym domowym Poznaniu. Chcemy, aby Miasto Poznań było miejscem czystym i przyjaznym do życia!

Jeśli nie macie swojego ulubionego szkła do piwa, na naszym stoisku będziecie mogli nabyć jedną z naszych wygodnych, ekologicznych szklanek. W związku z prowadzoną przez nas antyplastikową krucjatą, wprowadzamy promocję na nasze proste “zielone” szkło o pojemności 0,5 litra z logiem. Będziecie mogli je nabyć za jedyne 5 złotych! Poza tym na naszym stoisku dostaniecie także inne wzory – w standardowych cenach.

Jeżeli jednak nie chcecie kupować szkła, przynieście z domu jakiekolwiek inne naczynie wielokrotnego użytku: ulubiony kubek, szklankę, termos czy kankę na mleko – nie ma problemu – wypełnimy je po brzeg!

Mamy poza tym jeszcze jedno marzenie. Chcielibyśmy, aby do akcji dołączyli pozostali Wystawcy. Zostawmy po sobie czysty Poznań! Co Wy na to? Kto jest z nami – palec pod budkę :).

Pozdrawiamy i Zapraszamy na targi.

Wpis pochodzi z FB Golem.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.