Piwo z Żuka, Oś Vermontu

      Brak komentarzy do Piwo z Żuka, Oś Vermontu

Piwo z Żuka, Oś Vermontu alk. 5%
Vermont IPA, data do 03.02.2021

Piwo z Żuka Oś Vermontu

Długo czekałem na premierowe piwo marca z browaru Piwo z Żuka. Niestety dopiero teraz recenzja pojawia się na blogu ale od razy z wielkim uderzeniem bo jeśli chodzi o piwo to jest Sztos czyli to co powinno być.

Pssss i przelewam po czym widzę barwę mętnego ciemnego soku pomarańczowego. Piana biała która znika do obręczy, która fajnie oblepia ściany sniftera. Zapach bardzo tropikalny i cytrusowy oj jest bosko.
Pierwszy łyk i jest niskie wysycenie wpadające w średnie. Piwo w smaku jest bardzo świeże, takie świeże owoce cytrusowe. Jest to moje kolejne piwo które znika szybciej niż piszę recenzję. Owoce tropikalne: morela, brzoskwinia, limonka, grejpfrut, goryczka i delikatna ale widoczna wytrawność co czyni to piwo bardzo dobrym i wartym polecenia. Żałuję że nie mam więcej ale wiem że mogę dostać je we Wrocławiu np. w Chmielowni.

Moja ocena: 10/10

Piwo z Żuka Oś VermontuКаламутний темно-апельсиновий сік. Біла піна, зникає і залишає обод, який прилипає до стінок сніфтера. Аромат дуже тропічний і цитрусовий, він божественний. Перший ковток і низька насиченість, яка переходить до середньої. Смак пива дуже свіжий, наприклад свіжі цитрусові. Це моє перше пиво, яке зникає швидше, ніж я пишу відгук. Тропічні фрукти: абрикос, персик, лайм, грейпфрут, гіркота і ніжна, але видима сухість, що робить це пиво дуже гарним і варто рекомендувати. Мені б хотілося, щоб у мене було більше, але я знаю, що можу знайти це пиво у Вроцлаві, наприклад, у Chmielownia.

Моя оцінка: 10/10

Pozdrawiam Mariusz i Oleh

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.