Piwo na 300 Sposobów Wrocław, ul. Warmińska 20

Pragnę wam przedstawić mój ulubiony sklep z piwem w którym znajdę wszystko co potrzebuje a jak nie ma to szybko uzupełniają braki. Sklep swój asortyment w ciągu roku powiększył dwa razy + doszły wysoko procentowe alkohole i wiono.

Sklep ma bardzo ogromny wybór piw. Idąc tam to średnio spędzam z 2 godziny aż w końcu wybiorę coś co chcę.

  [rl_gallery id=”13590″]

Piwo na 300 sposobów znajduje się na Maślicach ul. Warmińska 20 w Pasażu Królewieckim (obok pizzerii). Znajdziesz tam ogromny wybór aż 600 piw z 80 polskich jak i zagranicznych browarów również z Czech, a ich liczba ciągle się powiększa. Jak już wspominałem sklep ma bardzo duży wybór piw z takich browarów jak: Funky Fluid, Komes, Brewery Hills, Grodziskie, Wrężel, Cornelius, Cześć Brat, Dwóch Braci, Widawa, Faktoria, Maltgarden, Piwne Podziemie, Maryensztadt,  Absztyfikant, Czarna Owca, Karczewski, Odrzański, Doctor Brew,  Miłosław, Sowie, Wielka Sowa, Wroclove, Alebrowar, RockMill, Hopito, Jan Olbracht, Perun, Birbant, Harpagan, Szpunt, Kormoran, Fortuna, Grodzisk, Browar Jabłonowo, Browar Zamkowy – Raciborskie, Solipiwko, Recraft, Spółdzielczy, Pinta, Stu Mostów, Trzech Kumpli, Na Jurze, Łańcut, Za Miastem, Miedzianka, Celtyckie, Bytów, Złoty Łan, Bestbir, Pivovsky, Profesja, Warsztat Piwowarski, Olimp, Nepomucen, Amber, Hopito, Zamkowy Cieszyn,  PiwoWarownia, Piwojad, Golem, LindemanS, Bavaria i Duży wybór Czeskich piw.

Prawie bym zapomniał o napisaniu najważniejszej informacji, w sklepie znajduje się tzw. SZTOS pólka która ciągle czeka, poniżej foto z jej zawartością.

[rl_gallery id=”13592″]

Oferta mocnych alkoholi i win.

Sklep czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach:

poniedziałek: 08:00 – 20:00
wtorek: 08:00 – 20:00
środa: 08:00 – 20:00
czwartek: 08:00 – 20:00
piątek: 08:00 – 20:00
sobota: 08:00 – 17:00
niedziela: nieczynne

Dojazd do sklepu autobusem MPK nr. 101, przystanek „Warmińska”.

Sklep posiada stronę na FB, tam najświeższe informacje i dostawy.

Serdecznie zapraszam Mariusz.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.