O nas

      Brak komentarzy do O nas

Witamy na PiwneZwiedzanie.pl

Nasze pierwsze piwa to lager i strong lager i tak kroczyliśmy po nudnym świecie do 2017 roku. Wielkie podziękowania dla Pinty za ich Atak Chmielu który zapoczątkował polską piwną rewolucję w 2011 r. pokazali że piwo może posiadać zapach i smak. Kraftową drogą idziemy już od 2017. Poznaliśmy się w pracy, Oleh zainteresował się moim profilem na instagramie i postanowił również promować piwo kraftowe. Razem poznaliśmy już sporo piwnych smaków i chcemy aby każdy mógł tak jak my cieszyć się smakiem dobrego piwa.

We wrześniu 2018 powstał pomysł na bloga, ale dopiero w grudniu (2018) ruszył on pełna parą. Aktualnie szukamy swojego miejsca w piwnym świecie i dla tego co jakiś czas ruszamy z kolejnymi projektami na www.

Mimo iż na chwilę obecną (lipiec 2020) mamy sporą bazę piw (wspólnie i oficjalnie ponad 850) to mimo wszystko staramy się opisywać piwa tak jak byśmy pili piwo pierwszy raz w życiu.

Nasze motto:
„Otwieramy, nalewamy, oglądamy, wąchamy, degustujemy się smakiem a nasze refleksje przekazujemy Wam abyście mogli cieszyć się dobrym piwem razem z nami”.

Pozdrawiamy i zapraszamy na wspólne „Piwne Zwiedzanie „.
Mariusz Kruszewski i Oleh Ishchenko.

Share Button