Mały ale WIELKI festiwal !, czy Lotny zadowoli Wrocław?

Wrocław tak jak każde inne miasto w 2020 roku kuleje z festiwalami, kto i CO przyczyniło się do tego to każdy wie, ale już od 4 do 6 września ten stan się zmieni gdyż przy Iglicy obok Hali Stulecia odbędzie się 2. Lotny Festiwal Piwa we Wrocławiu gdzie organizatorem jest Piwny Klub i Craft Event.

Tegoroczny festiwal łączy się z dwoma innymi wrocławskimi festiwalami: WFDP i FETA gdzie razem dadzą nam niezapominane chwile (szkoda że nie dołączył BGM). Do naszej dyspozycji będzie sporo piw a dodatkowo zwiększy się ich ilość dzięki La Famigli, gdzie z ich 20 kranów poleją się piwa z aż 10 browarów.

Вроцлав, як і будь-яке інше місто в 2020 році, має проблеми з фестивалями, всі знають, хто і що сприяло цьому, але з 4 по 6 вересня такий стан справ зміниться, оскільки 2. Lotny Festiwal Piwa у Вроцлаві відбудеться поруч із Шпилем поруч Hali Stulecia де організаторами є Piwny Klub та Craft Event.

Цьогорічний фестиваль поєднується з двома іншими вроцлавськими фестивалями: WFDP та FETA, де разом вони подарують нам незабутні моменти (шкода, що BGM не приєднався). У нашому розпорядженні буде багато пива, і їх кількість також збільшиться завдяки La Famigli, де з їх 20 кранів ви будете наливати пиво з 10 пивоварень.

We Wrocławiu zawitają takie browary jak:
Anders – tego browaru jeszcze nie mieliśmy okazji poznać i jesteśmy bardzo ciekawi jakie maja piwa.

Amber – recenzje piw znajdziesz na blogu. (kliknij tu)

Spółdzielczy – znany jest z swoich najlepszych wymrażanek, ale linia nowo falowa też jest zacna.

Jastrzębie – to browar który od niedawna warzy na swoich garach, mamy nadzieje że teraz piwa będą jeszcze lepsze. (recenzje piw na blogu)

Doctor Brew – jeden z pierwszych browarów kraftowych, jego piwa spotykamy wszędzie. Mamy nadzieje że lane piwa odgonią te czarne chmury które wiszą nad browarem od kilku lat.

Odrzański – ruszył z wielkiego kopyta w 2019, przeczytaj nasze recenzje i pij rewelacyjne piwa na festiwalu. (kliknij tu)

Cześć Brat! – na kraftowym rynku jest od jakiegoś czasu, nas rozkochał w sobie dopiero w tym roku, piwa warte spróbowania. (recenzje piw na blogu)

Nepomucen – browar którego nie trzeba przedstawiać, broni się swoją jakością i sztosami. (recenzje piw na blogu)

Mintaka – to browar z potencjałem ich każde piwo zachwyca a niektóre zasługują na mino Ultra Sztosów, mam nadzieje ze będzie możliwość ich spróbowania już od piątku. (recenzje piw na blogu)

Browarka – piwa z browaru znamy dopiero od tego roku ale już wiem że Hubert ma wielki potencjał i z jego ręki będą wychodzić sztosy.

Złoty Pies – to wrocławski restauracyjny browar z dobrą klasyczna linia piw i z ultra sztosem jakim jest ich PILS.

Browar za Miastem – kolejny browar zaraz po Nepoucenie który każdy zna i każdy chętnie pije.

Piwo z Żuka – ma bardzo długie kolejki na każdym festiwalu, nie tylko nazwy przyciągają ale i bardzo dobre piwo, recenzje prawie wszystkich piw mamy na blogu. (kliknij tu)

Tak że zapraszamy i do zobaczenia już w piątek na Lotnym we Wrocławiu.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.