Kraftwerk, High Hops

      Brak komentarzy do Kraftwerk, High Hops

Kraftwerk, High Hops alk. 6.5%
AIPA, data do 30.12.2020

Kraftwerk High Hops

Wreszcie pierwsze piwo z browaru Kraftwerk którego ciężko było znaleźć we Wrocławskich sklepach aż do tego roku, teraz to znajdziesz je w najlepszych specjalistycznych sklepach

Psss otwieram butelkę, napełniam snifter po same brzegi. Tworzy się dość obfita biała piana, która nie pospiesza opadać. Długo się trzyma i pozwala wychwycić to co jest najlepsze w piwie. Barwa miedziana i mętna. Zapach przyjemny owocowy, więc czas na pierwszy łyk i jest dobrze. Wyczuwalna jest dość dobrze owocowość zwłaszcza mango, na drugim planie żywica i cytrusy. Goryczka jest dość spora, przyjemna grejpfrutowa i nie zalegająca co jest na wielki plus. Żaden karmel tutaj nie jest obecny i to jest bardzo dobry znak. Piwo ma średnie wysycenie, dobrze się pije, chociaż jednak na finiszu nieco odczuwalny alkohol.

Nie pamiętam kiedy ostatnio piłem tak dobrą American IPA. Wszystko tutaj jest dopasowane do siebie, a najbardziej wyróżniająca się jest tropikalna goryczka. Muszę koniecznie spróbować innych piw od Kraftwerk. Widać, że potrafią w dobrą stronę. Tak trzymać.

Ogólnie mówiąc to dobra AIPA z wyróżniającą się grejpfrutową goryczką i amerykańskimi chmielami.

Moja ocena: 9.7/10

Нарешті, перше пиво пивоварні Kraftwerk, яке було важко знайти у магазинах Вроцлава до цього року, тепер його можна знайти в кращих спеціалізованих магазинах.

Пссс, я відкриваю пляшку, наповнюю скло до краю. Утворюється досить рясна біла піна, яка не поспішає спадати. Вона залишається на тривалий час і дозволяє зловити те, що найкраще в пиві. Колір мідний і хмарний. Запах приємний, фруктовий, тому прийшов час на перший ковток і це добре. Фрукти досить добре відчуваються, особливо манго, на задньому плані є смола і цитрусові. Гіркота досить велика, приємний грейпфрут і не затягнутий, що є великим плюсом. Тут немає карамелі, і це дуже хороший знак. Пиво середньо насичене, добре пити, на фініші слабо помітний алкоголь.

Я не пам’ятаю востаннє, коли мав таку хорошу американську IPA. Все тут узгоджується один з одним, найбільш характерною є тропічна гіркота. Я мушу спробувати інші пива Kraftwerk. Можна побачити, що пивоварня йде в правильному напрямку. Так тримати.

В цілому це хороша AIPA з характерною гіркотою грейпфрута та американським хмелем.

Моя оцінка: 9.7/10

Pozdrawiam Oleh

Kraftwerk High Hops

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.