Karczewski, Biegacz

      Brak komentarzy do Karczewski, Biegacz

Karczewski, Biegacz alk. 4,5%
Fruit Ale

Bardzo dziękuję browarowi za przekazania piwa do degustacji.

Karczewski Biegacz

Рецензія пива на українській мові перейти сюди
Я довго чекав такого пива. Вже після відкриття маракуя дає про себе знати. Перший ковток … смачно, якби не хміль міг би сказати, що це сік, але воно пахне пивом завдяки хмелям Amarillo та Citra. Biegacz має лише 4,5%, але через те, що він солодкий і кислий, пиво стає дуже легким і дуже питним. Для мене це найкращий Fruit ALE, який я коли-небудь мав у цьому році. Молодці пивоварня. Біла, дрібнобульбашкова піна, швидко падає до низької. Колір фруктового соку. Аромат: маракуйя, кислі фрукти та американський хміль. Смак: середня насиченість, солодка і кисла маракуя, солодкі тропічні фрукти, які походять від хмелю і цей фініш: маракуйя, солодкі і кислі фрукти.

Na takie piwo czekałem już od dawna. Już po otwarciu marakuja pcha się do góry i wypełnia mój namiot soczystym zapachem swojego owocu, już wiem że Browar nie oszczędzał na składnikach.

Pierwszy łyk … pycha, jak by nie było chmieli mógł bym rzec że to sok (jakoś piwo musi pachnieć jak piwo a nie jak większość piw które teraz spotyka się w sklepach, gdzie po pierwszym łyku zastanawiam się czy to sok czy piwo) ale to pachnie jak piwo dzięki chmielone Amarillo i Citra. Biegacz ma 4,5% ale dzięki temu że jest słodko-kwaśny i dużej dawce marakuji piwo staje się mega lekkie i bardzo ale to bardzo pijalne.
Jak dla mnie jest to najlepsze Fruit ALE jakie piłem w tym roku.
Brawo browar.

Piana biała drobnopęcherzykowa, szybko opadająca do niskiej.
Barwa sok z marakui.
Zapach: marakuja, kwaśny owoc i amerykańskie chmiele.
Smak: średnie wysycenie, słodko-kwaśna marakuja, słodkie tropiki od chmielu i ten finisz: marakuja, słodko kwaśne owoce.

Omawiana warka / Варка 10.01.2020
Moja ocena / Моя оцінка 10/10
Ocena według stylu / Оцінка згідно зі стилем 10/10

Karczewski Biegacz

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.