Karczewski, Biegacz warka

      Brak komentarzy do Karczewski, Biegacz warka

Karczewski, Biegacz alk. 4.5%
Fruit ALE, data do 21.04.2021, piwo kupione w Chmielownia.

Biegacz w ulepszonej wersji dostępny już w sklepach. Ja dostałem to tydzień temu i niestety nie udało mi się zrobić recenzji gdyż piwo jest tak dobre że nie doczekało się recenzji.

Zapraszam na opis
Psss i z butelki już wyczuwalne są słodko kwaśne owoce, marakuja i mango plus delikatne chmiele.
Nalałem do stout glass i ku moim oczom pojawia się soczek… barwa soku multiwitamina.
Zapach jeszcze bardziej intensywny niż z butelki.
Biorę pierwszy łyk i jest #sztos. Delikatne słodko kwaśne owoce współgrają z amerykańskimi chmielami i delikatną goryczką która trzyma w ryzach ten sok i uświadamia mnie że to jest piwo. Piwo jest bardzo owocowe więc kwas nie jest na wysokim poziomie i dlatego piwo będzie każdemu smakowało na 100%.
Mango i marakuja to główne owoce w piwie ale ja jeszcze czuje brzoskwinie, pomarańcza i słodki grejpfrut na finiszu z delikatną chmielową goryczką.
Biegacz znika bardzo szybko i cale szczęście że skorzystałem z promocji i kupiłem 10 butelek za 8dych.

Ogólnie mówiąc to: słodko kwaśne mega pijalne chmielowe piwo, które jest bardzo orzeźwiające. Brawo browar.

Moja ocena: 10/10

Пссс і з пляшки ви можете відчути солодкі і кислі фрукти, маракуйю та манго плюс ніжний хміль. Я налив до скла і на моїх очах з’явилося пиво кольору полівітамінного соку. Запах ще сильніше, ніж з пляшки. Я беру перший ковток, і це топове пиво. Ніжні солодкі і кислі фрукти добре поєднуються з американським хмелем і ніжною гіркотою, що тримає цей сік під контролем і дає мені зрозуміти, що це пиво. Пиво дуже фруктове, тому кислота знаходиться не на високому рівні, і тому пиво буде смаковало багатьом. Манго і маракуйя – це основні фрукти в пиві, але я ще відчуваю персики, апельсин і солодкий грейпфрут на фініші з ніжною хмелевою гіркотою. Biegacz дуже швидко зникає, і мені пощастило, що я скористався акцією та купив 10 пляшок за 8 злотих.

Взагалі кажучи: солодке і кисле мега питне хмільне пиво, яке дуже освіжає. Молодці пивоварня.

Моя оцінка: 10/10

Pozdrawiam Mariusz i Oleh

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.