Hoppy Beaver, Impeachment

      Brak komentarzy do Hoppy Beaver, Impeachment

Hoppy Beaver, Impeachment alk. 5.5%
DDH Peach & Pomegranate IPA

Hoppy Beaver Impeachment

Będąc na Wrocławskiej Fecie udało mi się spróbować nowe piwo od Hoppy Beaver Impeachment. Mi zasmakował, zwłaszcza przez fajną goryczkę i owocowość. Teraz kolej na pełną degustacje.

Psss otwieram butelkę, przelewam do firmowego szkła od browaru. Pojawia się dość obfita drobnopęcherzykowa piana, która opada w parę minut do obręczy. Barwa piwa to jasna miedź z odcieniami pomarańczowego, mętna. W zapachu już wyczuwam brzoskwinię która zapowiada że będzie soczyście. Poza tym wyczuwalne są cytrusy w tle. Czas na pierwszy łyk i… jestem zachwycony od razu czuję dobrą goryczkę, dalej brzoskwinia której aż tak dużo nie jest co uważam jest w sam raz. Bo dla takiego goryczkowego piwa ważne nie przesadzić z owocami. Co do granatu to wyczuwam go tylko po kilku łykach i jest dobrym dopełniaczem całości.
Piwo wyróżnia się dużą pijalnością, jest lekkie i bardzo pijalne. Od takiego czegoś na pewno nie odmówię w lecie, bo takie piwo będzie idealne na upalne dni. Wysycenie jest niskie, goryczka dobra na średnim poziomie. Piwo inne niż wszystkie, kto lubi goryczkę w piwie i owocowość to będzie wniebowzięty. Dzięki browaru za przekazania tak dobrego piwa do degustacji.

Ogólnie mówiąc to dobra owocowa i delikatnie soczkowa IPA z wyróżniająca się dobrą goryczką i brzoskwinią.

Omawiana warka: 31.08.2020
Moja ocena: 10/10

Hoppy Beaver Impeachment Пссс я відкриваю пляшку, наливаю до скла фірмового з пивоварні. Є досить рясна дрібна піна, яка переходить в ободок за кілька хвилин. Колір пива – світлий мідний з відтінками помаранчевого, каламутний. Я відчуваю запах персика в ароматі, який сповіщає, що він буде соковитим. Крім того, відчутні цитруси. Час на перший ковток і… я в захваті, одразу відчуваю добру гіркоту, потім персик, якого не так багато. Для такого гіркого пива важливо не переборщити з фруктами. Що стосується граната, то я відчуваю його лише через кілька ковтків і він є гарним доповненням до всього. Пиво відрізняється високою питністю, легке. Я сподіваюсь, що спробую його влітку, адже таке пиво буде ідеальним для спекотних днів. Карбонація низька, гіркота хороша на середніх рівнях. Пиво, для всіх, хто любить гіркоту в пиві та фруктовість. Дякуємо пивоварні за те, що дали таке гарне пиво для дегустації. Взагалі кажучи, це хороша фруктова і злегка соковита IPA з виразною гіркотою та персиком.

Варка: 31.08.2020
Моя оцінка: 10/10

Pozdrawiam Oleh

Hoppy Beaver Impeachment

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.