Chmielownia Wrocław, ul. Opolska 195

      Brak komentarzy do Chmielownia Wrocław, ul. Opolska 195

Czas na polecenie drugiego sklepu w którym zaopatrujemy się w piwa do degustacji, mowa o Chmielowni ul. Opolska 195, Wrocław. Sklep na tle innych wyróżnia się ogromnym asortymentem ale o tym już poniżej.

Chmielownia jako kolejny sklep z piwami na mapie Wrocławia wyróżnia się tym że oferta samych piw sięga nawet do 1300. W ofercie znajdziemy tam takie piwa jak: czeskie, rzemieślnicze polskie i zagraniczne.

Półki z piwami z zagranicy: 

Oprócz piw sklep posiada ogromną ilość alkoholi z całego świata które można podzielić na kategorie i kraje: wódka, rum, whisky, bourbon, likiery, wina, mezcal, tequila, wódki kraftowe. zestawy prezentowe, proseco, proseco astoria, kolekcjonerskie alkohole, cygara i brandy z rożnych stron świata np. Holandii, Armenii, Szkocji, Filipin, Irlandii, Izraela, Hiszpanii, Szwecji, Litwy, Belgii, Niemiec, Jamajki, Francji, Japonii, Australii, Wielkiej Brytanii, Czechy, USA, Finlandii, Włoch i …..

Chmielownia jest jedynym sklepem jaki znam który sprzedaje piwa lane do butelki z możliwością degustacji piw na miejscu. (w planach jest również otwarcie ogródka piwnego w 2020 roku).

Do dyspozycji jest 6 kranów na których pojawiają się edycje limitowane bądź też klasyka.

Polskie browary rzemieślnicze jakie znajdziesz na półkach: Perun, Ułan Browar, Maryensztadt, Rockmill, Za Miastem, Golem, Kormoran, Kraftwerk, Wrężel, Spółdzielczy, Kraft Daily, Moczybroda, Kingpin, Pinta, Brokreacja, Solipiwko, Dwie Krople,Stu Mostów, Dwóch Braci, Piwowarownia, Kazimierz, Waszczukowe, Gościszewo, Łańcut, The Garage, Monks, Raduga, Minister, Przystanek Tłeń, DearBear, Łąkomin, Bednary, Profesja, Olimp, Nepomucen, Funky Fluid, Czarna Owca, Jan Olbracht, Warsztat Piwowarska, Alebrowar, Amber, Brodacz, Mintaka, Harpagan, Nepomucen, Piwne Podziemie, Cześć Brat  i inne.

Jeśli szukasz jakiegoś konkretnego piwa, alkoholu, szkła, koszulki to mam dobrą wiadomość, sklep znajdzie dla Ciebie (prawie) wszystko w jak najkrótszym możliwym czasie.

Godziny otwarcia:
poniedziałek 10:00–21:00
wtorek 10:00–21:00
środa 10:00–21:00
czwartek 10:00–21:00
piątek 10:00–21:00
sobota 10:00–21:00
niedziela 13:00–20:00

Dane kontaktowe:
ul. Opolska 195, Wrocław
Zadzwoń: 510 255 110
Chat FB
Profil na FB

Mapa dojazdowa do sklepu.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.