Browar Wielka Wyspa

      Brak komentarzy do Browar Wielka Wyspa

W majówkę 2014 roku ja (Tomasz Podeszwa) i Kuba (Jakub Krupa) postanowiliśmy warzyć piwa dla siebie i najbliższych. Z kuchni dosyć szybko zostaliśmy “wyproszeni” do piwnicy ;), w której sukcesywnie usprawniamy sprzęt, techniki i metody wykorzystywane przy warzeniu.

Jesteśmy zwolennikami wszelkiej aktywności sportowej i zagorzałymi kibicami, dlatego dobre piwo po treningu i w trakcie kibicowania jest nam niezbędne :). Od sierpnia 2015 roku zaczęliśmy wysyłać piwa na konkursy i brać udział w wydarzeniach piwowarskich. Na osi czasu umieszczamy wszystkie sukcesy, którymi do tej pory możemy się pochwalić 🙂 Mamy nadzieję, że będzie ich więcej i że będziecie nam kibicować.

Więcej o browarze:
Jest tak, że Ci, którzy są skromni i się nie chwalą swoimi sukcesami, są niezauważalni… Ten funpage powstał m.in. po to, żeby dzielić się naszą ciężką pracą i pokazywać Wam jak wiele sprawia nam to radości 🙂

Nazwa browaru pochodzi od miejsca, w którym zaczęła się nasza wspólna przygoda. Warzymy na Sępolnie (https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C4%99polno_(Wroc%C5%82aw)), jest to osiedle, które umiejscowione jest w części wschodniej dzielnicy Środmieście na tak zwanej Wielkiej Wyspie – jest to wyspa na Odrze we Wrocławiu. (https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielka_Wyspa)

Adres i kontakt
Browar Wielka Wyspa
Partyzantów 1
51-672, Wrocław

FB: Browar Wielka Wyspa
Instagram: Browar Wielka Wyspa

Recenzje piw na blogu:

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.