Browar Wielka Sowa

      Brak komentarzy do Browar Wielka Sowa

Obecnie Bielawa to miasto wielu talentów, zorientowane na różnorodny przemysł, czerpiące z tradycji i atrakcji regionu. W nurcie tych zmian, od jesieni 2017 r. w halach produkcyjnych dawnego Bieltexu swoje miejsce znalazł Browar Rzemieślniczy WIelka Sowa. To wtedy w Browarze uwarzona została pierwsza warka Sowie Pils.

Urzekające piękno Gór Sowich stanowi wyzwanie i motywację do pracy. Nasze piwo musi być równie doskonałe jak otaczająca przyroda, równie oszołamiające i naturalne. To powód, dla którego kładziemy nacisk na piwne klasyki, produkty dolnej fermentacji, lagery, pilznery, piwa marcowe czy pszeniczne.

Więcej o browarze...
Długo kompletowaliśmy załogę piwowarów, szukając osób doświadczonych, ale wciąż zaangażowanych. Długo również dyskutowaliśmy na temat stylów i smaków, z jakimi nasz Browar ma się kojarzyć. Wiele osób, zarówno profesjonalnie związanych z piwowarstwem jak i smakoszy amatorów, przyczyniło się ostatecznego kształtu piwa Sowie. Bezdyskusyjne u nas jest jedno – nie dopuszczamy kompromisów w kwestii jakości. Dlatego korzystamy z najlepszych dostępnych chmieli i słodów, a rzemieślnicza procedura produkcji jest rzeczą świętą.

Kontakt:
Bielawska Wytwórnia Napojów Sp. z o.o., Sp. K.
ul. Żeromskiego 9,
58-260 Bielawa

Facebook: Browar Wielka Sowa
Instagram: Browar Wielka Sowa

Recenzje piw na blogu
Wielka Sowa Żużlowe Wielka Sowa Rezystor Wielka Sowa, Malina Pi alk. 3.8% Piwne Potyczki 13, Pils, Wielka Sowa i Stary Browar Kościerzyna wielka-sowa-pszeniczne-mango-marakuja Wielka Sowa Sowie Bezalkoholowe APA Wielka Sowa Sowie Marcowe

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.