Browar Warsztat Piwowarski

      Brak komentarzy do Browar Warsztat Piwowarski
Wyśrodkuj mapę

Warsztat Piwowarski to wspólne dzieło Marusi, Slavoya, Jarka i Ewy. Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wspólna pasja i podobna historia: rodem od korporacji do własnego browaru. Razem jeździmy na piwne festiwale, wspólnie wymyślamy nazwy naszych piw i cieszymy się naszym małym-wielkim dziełem….

Warsztat Piwowarski to efekt naszej wielkiej pasji, ogromu doświadczeń i wielkiej determinacji. To spełnienie naszych marzeń o stworzeniu czegoś wyjątkowego na scenie browarniczej. To naturalna konsekwencja naszych działań, dzięki którym od lat realizujemy naszą misję: tworzenie świata dobrego piwa!

Jesteśmy wrocławskim browarem rzemieślniczym. Prawdziwie rzemieślniczym. Co to oznacza? Warzymy wyłącznie na autorskich, oryginalnych recepturach, opartych na wieloletnim doświadczeniu. Pracujemy w browarze, który stworzyliśmy od zera, własnymi rękami. Który dojrzewał tak jak nasze piwa – naturalnie, długo i cierpliwie.

Zapraszamy do zapoznania się z degustacją piw które są na blogu, zapraszamy też na naszego instagrama tam są inne piwa z warsztatu.
Hoppy Szejk
RISzard III BA
RISzard 3
Z Dyńki
Noc na Tarnogaju – style
Noc na Tarnogaju kolejna warka

Warsztat Piwowarski
ul. Międzyleska 2-4
50-514 Wrocław
NIP 8992750718

Strona www: warsztatpiwowarski.pl
FB: WarsztatPiwowarski
Instagram: warsztatpiwowarski
YouTube: WarsztatPiwowarski

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.