Browar Stu Mostów

      Brak komentarzy do Browar Stu Mostów

Wyrósł z autentycznej potrzeby i z potrzeby autentyczności. Powstał z marzenia o dobrym, polskim, rzemieślniczym piwie.

Historia powstania Browaru Stu Mostów nie jest typowa. Podobnie jak nietypowe będzie warzone w nim piwo.

Pomysł założenia browaru narodził się w naszych głowach i sercach w 2012 roku i od tamtej pory z wolna dojrzewał niczym rzemieślniczy old ale.

Wkrótce po dokładnym rozpoznaniu rynku podjęliśmy rozmowy z potencjalnymi partnerami. Najpierw na międzynarodowych targach spożywczych w Poznaniu, a następnie na targach branży piwnej w Niemczech.

Nawiązaliśmy tam kontakt z firmą BrauKon, która znakomicie wpisywała się w filozofię naszego browaru i to właśnie ona zapewniła nam najnowocześniejszy, najwyższej jakości sprzęt do warzenia piwa rzemieślniczego.

Więcej o browarze:
Nasze marzenie doczekało się realizacji w 2014 roku. Na siedzibę browaru wybraliśmy Wrocław. Miasto z bogatą piwowarską tradycją. Miasto spotkań i stu mostów. To od nich wziął swoją nazwę nasz z ducha i ciała wrocławski browar, zlokalizowany przy ulicy Jana Długosza 2.

W Browarze Stu Mostów chcemy warzyć piwo, które będzie tworzyć najpiękniejsze mosty. Między ludźmi, miastami i krajami. Między historią, teraźniejszością i przyszłością.

Kontakt

Browar Stu Mostów Sp. z o.o.
browar@100mostow.pl

FB: Browar Stu Mostów
Instagram: Browar Stu Mostów

Recenzja piw na blogu:

Stu Mostów Salamander Imperial Witbier Stu Mostów Salamander Milkshake IPA Blackcurrant alk. 5.9% Stu Mostów, WRCLW Roggenbier alk. 5,6% Stu Mostów i Brewski, ART+14 Mango nad Peach DIPA Stu Mostów i De Molen, ART+18 salamander-aipa-stu-mostow  
Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.