Browar Piekarnia Piwa

      Brak komentarzy do Browar Piekarnia Piwa
Piekarnia Piwa to niewielki, nowoczesny browar rzemieślniczy położony we wsi Niezdara, tuż przy lotnisku Pyrzowice, na uboczu aglomeracji śląskiej.
Tworzymy piwa najwyższej jakości, stale się rozwijając i dostosowując do oczekiwań klientów. Dzięki własnej linii produkcyjnej mamy pełną kontrolę nad procesem warzenia oraz wyjątkową możliwość stworzenia dokładnie takiego piwa, jakim chcemy żeby było. Opieramy się na autorskich recepturach i stosujemy wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Wyselekcjonowane regionalne chmiele, drożdże i słody, sprawiają, że nasze piwa smakują wyjątkowo.
W trakcie niedługiej działalności otrzymaliśmy liczne nagrody.
W konkursie Piw Rzemieślniczych 2016 złoty medal z American India Pale Ale („Mocna Góra”) oraz brązowy za Witbier („Dioblina”), z kolei rok później srebro za Double Coffee Milk Stout (“Coffee Twist”) i brąz za Wędzony Chili Stout (“Czyli Czorne”). “Coffee Twist” został również wybrany najlepszą premierą Silesia Beer Fest w Katowicach. Dzięki świetnym recenzjom szybko wbił się do rankingu Top50 w swoim stylu w popularnym serwisie ratebeer.com i pozostaje tam do dziś.

Mocna Góra została wybrana piwem roku 2019. Piwne Zwiedzanie poleca.

Recenzje piw na blogu:

Piekarnia Piwa, Mocna Góra Piekarnia Piwa, Gorzka Zołza Piekarnia Piwa, Furman Piekarnia Piwa, ALE Proste

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.