Browar Pan Szyszka

      Brak komentarzy do Browar Pan Szyszka

Kim jest Pan Szyszka? To pytanie zadaje sobie każdy, kto choć raz spróbował piwa sygnowanego znakiem chmielowej szyszki. Nuty tajemniczości dodają mu ciemne okulary, kaszkiet i broda. Czy Pan Szyszka naprawdę tak wygląda? Dlaczego nie chce ujawnić kim jest? Czy to Jego prawdziwy wizerunek? A może to tylko wymyślne przebranie? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – Pan Szyszka posiada wyjątkową umiejętność, potrafi uwarzyć ponadprzeciętne piwo o niespotykanym smaku, takie które pozostaje w pamięci na dłużej.

Więcej o browarze:
Jeśli raz spróbujesz – nie będzie odwrotu. Pan Szyszka zagości w Twoim życiu na stałe, będzie towarzyszyć Ci podczas wypadów za miasto, wieczorów spędzonych ze znajomymi i przyjaciółmi, a także chętnie (nie to co żona ;)) obejrzy z Tobą mecz ulubionej drużyny piłkarskiej. Pan Szyszka nie jest sam, jego Ekipa to pięć odrębnych historii, które połączyła miłość do piwa. Piwowarstwo domowe to ich pasja. Od kilku lat warzą i eksperymentują. Dziesiątki warek, setki zakapslowanych butelek i nieprzespane noce – to dlatego każdy nalany kufel, każda otwarta butelka są wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie ma tutaj miejsca na bezduszną, mechaniczną pracę i przemysłową maszynerię. To ludzie, ich zaangażowanie, wiedza, a także odrobina szaleństwa sprawia, że piwa, które tworzą są tak dobre.

Kontakt Pan Szyszka Sp. z o.o. ul. Budziszyńska 80/19 54-436 Wrocław

E-mail: biuro@panszyszka.com.pl Facebook: Pan Szyszka Instagram: Pan Szyszka

Recenzja piw na blogu:

Pan Szyszka Czarny Piątek Pan Szyszka Niemiec Zapraszał? Pan Szyszka, Kwaśna Kaśka alk. 4% Pan Szyszka, Co Wy NATO alk. 6.3 Pan Szyszka, żniwa w USA Pan Szyszka, Stać Nas Pan Szyszka, Skąd prąd? Pan Szyszka, Niemiec Płakał

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.