Browar Nepomucen

      Brak komentarzy do Browar Nepomucen

Browar Nepomucen ZespółBrowar Nepomucen to mały, rzemieślniczy browar w Szkaradowie. Mieści się na pograniczu Wielkopolski i Dolnego Śląska, przy Parku krajobrazowym Dolina Baryczy.

Został założony przez piwowarów domowych Piotra i Mariusza Musielaków, którzy postanowili podzielić się swoją pasją i zamiłowaniem do rzemiosła piwowarskiego. W tym celu przebudowali stuletnią piekarnię oraz sami zaprojektowali sprzęt warzelniczy.

Browar stawia przede wszystkim na różnorodność. Warzy piwa w przeróżnych, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych stylach, tak więc każdy może znaleźć u nas “swój smak”.

Więcej o browarze:
W swojej ofercie posiadamy również piwa sezonowe pojawiające się tylko w określonych porach roku. Przy produkcji piwa Browar Nepomucen używa wyłącznie najwyższej jakości polskich jak i zagranicznych surowców, które gwarantują wysoką jakość produktu.

Wciągu zaledwie kilku lat od powstania browaru Nepomucen zaznaczył swoje miejsce na mapie rzemieślniczych browarów z Polski biorąc udział w szeregu festiwali piwnych i eventów. W tym momencie nasze piw są dostępne również w wielu krajach Europy.

Kontakt
BROWAR RZEMIEŚLNICZY NEPOMUCEN
Szkaradowo 115
63-930 Jutrosin
biuro@browar-nepomucen.pl

FB: Browar Nepomucen
Instagram: Browar Nepomucen

Recenzje piw na blogu:

Nepomucen Open Craft #1 Nepomucen Sigma I Pij Nepomucen Sparrow Nepomucen Highway Nepomucen & Eembier Be Careful Nepomucen i Weźże Krafta, Pijże Nepomucen, Cyprinus alk. 4.9%Nepomucen, Pelican alk. 4.9% Nepomucen, Hoppy alk. 3.9% nepomucen-funky-fluid-quiet-storm Nepomcen, Ole

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.