Browar Na Jurze

      Brak komentarzy do Browar Na Jurze

Historia naszego browaru nie należy do tych najdłuższych i mocno zakorzenionych w tradycji. Ale przecież nie o to chodzi, najważniejsze w końcu jest piwo i jego miłośnicy.

Powstaliśmy w roku 1997 w miejscu byłej mleczarni. Jednym z głównych powodów doboru lokalizacji była jakość wody pochodzącej z własnego ujęcia. Wody o krystalicznej czystości, bez żadnych zanieczyszczeń bakteriologicznych, która pochodzi z podziemnych formacji wapienia muszlowego leżących na głębokości 125 m. Dzięki niej i naturalnym składnikom, mogliśmy uwarzyć piwo które nie tylko smakowało nam, ale również zyskało uznanie amatorów złocistego trunku w całym kraju.

Więcej o browarze:
Skupiliśmy się na rozwijaniu naturalnego browarnictwa i ciągłej nauce sztuki piwowarstwa. Zależy nam aby po nasze piwa chętnie sięgali wytrawni piwosze, jak i ci, dla których piwo jest napojem pitym okazjonalnie ze znajomymi. Liczymy, że nasza historia będzie tworzona razem z Wami, bo właśnie dla Was istniejemy i chcemy się dzielić naszymi pomysłami oraz produktami tworzonymi z pasją.

Kontakt Browar na Jurze 42-400 Zawiercie ul. Paderewskiego 114 e-mail:
biuro@browarnajurze.com
www: browarnajurze.com
FB: Browar Na jurze
Instagram: Browar Na Jurze

Recenzja piw na blogu.

JuRajska Jeżyna amerykanska-pszenicza-na-jurze

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.