Browar Łańcut

      Brak komentarzy do Browar Łańcut

Browar Łańcut to całkowicie nowy browar rzemieślniczy. Założony w Łańcucie w 2015 roku, uruchomiony zaś na wiosnę 2016 roku. Jesteśmy pasjonatami dobrego piwa, robimy dokładnie takie piwo jakiego sami chcielibyśmy się napić. Staramy się aby nasze piwa były możliwie najlepszej jakości, bez kompromisu, bez oszczędzania na surowcach. Stosujemy najwyższej jakości słody oraz chmiele. Nazwą odwołujemy się to tradycji piwowarskich w regionie, w którym niegdyś dobrze funkcjonał browar o tej samej nazwie, jednak przez liczne zawirowania na rynku został całkowicie wykupiony i wyprzedany.

Więcej o browarze:

Nowy Browar Łańcut znajduje się w całkowicie innym budynku choć całkiem niedaleko od pierwotnej lokalizacji poprzedniego browaru.

Mimo odwołania do regionalnych tradycji, nie będziemy warzyć tych samych piw. Jako nowy browar rzemieślniczy skupimy się głównie na piwach nowofalowych, różnych ciekawych stylach z całego świata. Nie pozostawimy jednak na lodzie fanów tradycyjnego jasnego pilznera czy popularnej w regionie łańcuckiej 14-tki.  Jako, że również lubimy tradycyjne style piwne, w naszym portfolio pojawią się także piwa dolnej fermentacji.

Kontakt

Browar Łańcut s.c.
ul. Polna 3a, 37-100, Łańcut
browar@browar-lancut.pl

Menadżer – Agnieszka Wojnarowska
agnieszka@browar-lancut.pl

FB: Browar Łańcut
Instagram: Browar Łańcut

Recenzje piw na blogu:

Pinta & Łańcut K 2020Łańcut Fruter Lańcut Benedykt pinta-lancut-k

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.