Browar Karczewski

      Brak komentarzy do Browar Karczewski

Warzymy wspólnie piwa od 2016 roku. Browar Karczewski, jako spółka cywilna, został powołany w styczniu 2018. Jesteśmy browarem kontraktowym, czyli jak to mówią Czesi: „latającym”. Browar Karczewski tworzy dwójka przyjaciół pozytywnie zakręconych na punkcie dobrego piwa. Wpisujemy się w Piwną Rewolucję i dodajemy do niej coś od siebie.

Pierwsze nasze piwo uwarzyliśmy w domu. Kolejne dziesiątki warek również. Pasję domowego warzenia przenieśliśmy w końcu na większe „objętości” niesieni zachętami i dobrymi opiniami płynącymi od tych, którzy mieli okazję zdegustować nasze „wyroby”.

Więcej info o browarze...
Piwem, które jako pierwsze wprowadziliśmy na rynek, był Złoty Sezon w belgijskim stylu saison. W wersji domowej zdobyło ono Złotą Szyszkę na Konkursie Piw Domowych Biela Vrana w Koszycach. W wersji komercyjnej zebrało znakomite recenzje, co utwierdziło nas w postanowieniu, że CHCEMY TO ROBIĆ!
Od początku 2019 roku promujemy naszą nową serię piw rzemieślniczych pod hasłem „Łączymy Pasje”, dzięki której chcemy połączyć Wasze hobby, dobrane propozycje foodpairingowe i nasze piwa. Zapraszamy do wspólnej podróży. Chętnie bierzemy udział w lokalnych wydarzeniach, podczas których prezentujemy nasze produkty i opowiadamy o piwie, sposobie jego powstawania i stylach piwnych. Z zapałem otwieramy świat piwa rzemieślniczego przed tymi, którzy jeszcze nie mieli okazji się z nim zetknąć. Promujemy dewizę: Nie ma ludzi, którzy nie lubią piwa, są tylko tacy, którzy jeszcze nie trafili na swoje ulubione.

Tam szukaj naszych piw.
[mappress mapid=”4″]

Kiszkowo-sklepy:  przy Rynku i przy ul. Szkolnej, sklep Eden w Tucznie
kraftklub.pl

Nasze piwa i ich recenzje na blogu:

 

Dane Kontaktowe:
Browar Karczewski Tomasz Grajek i Marcin Michalak spółka cywilna
Osiedle Sosnowe 50
62-280 Karczewko, Polska / Poland

WWW: www.browarkarczewski.pl
Facebook: browarkarczewski
Instagram: browar_karczewski

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.