Browar Jana

      Brak komentarzy do Browar Jana

Łączymy wiedzę, pasję oraz wieloletnie doświadczenie 10 młodych ludzi, wierząc, że Piwo, to o wiele więcej niż tylko napój. Kierujemy się hasłem „Dobre Piwo łączy dobrych ludzi”!
Tworzymy Piwo z dbałością o najmniejsze szczegóły. Używamy surowców najwyższej jakości, pracując z najlepszymi piwowarami w Polsce. W Browarze zainstalowano Warzelnię 32 hl w układzie 3 naczyniowym oraz zbiorniki 20, 40 oraz 60 hl w łącznej pojemności 1400 hl netto.

Browar wyposażony jest również w nowoczesną linię do butelkowania piwa wraz z pasteryzatorem przepływowym oraz automatyczną myjką do stalowych KEGów.

Mając na uwadze względy ekonomiczne oraz ekologiczne, korzystamy ze sprzętu o wysokiej klasie energetycznej, tak aby racjonalnie wykorzystywać przetwarzaną energię, m.in. prowadzimy odzysk ciepła z wody chłodzącej, odzysk ciepła z agregatów chłodniczych oraz wytwornicy pary.

Więcej o browarze:
Światowej klasy urządzenia warzelnicze, naturalne produkty i najlepsza kadra piwowarska sprawiły, że uzyskaliśmy napój najwyższej jakości. Tradycyjne sposoby warzenia, wysokie wymogi higieniczne, pomysłowość i radość tworzenia to główne wyznaczniki funkcjonowania Browaru.

Browar Jana znajduje się w miejscowości Zawiercie na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, przy hotelu VillaVerde****. Browar jest inicjatywą rodzinną, gdzie tradycja i właścicielskie podejście przekłada się na wszystkie aspekty działalności firmy.

Nazwa browaru bezpośrednio nawiązuje do źródła rzeki Warty. To właśnie z Zawiercia z kapliczki ŚW. JANA wypływa trzecia rzeka w Polsce. Pokłady tej Jurajskiej wody napędzają zarówno rzekę jak i nasz Browar.

Życzę wyjątkowych wspomnień ze smakowania Piw Browaru Jana.

Jan Łapaj

FB browar jana

Recenzje piw na blogu:

 Browar Jana 22 Jana, Sudeckie Jana, Żytnie IPA Jana, Imperial IPA

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.