Browar Cześć Brat

      Brak komentarzy do Browar Cześć Brat

CZEŚĆ BRAT!

Nazywamy się Grzegorz i Michał Malcherek. Jesteśmy braćmi. Nie bliźniakami, ale podobni jesteśmy do tego stopnia, że niektórzy myślą, że Malcherek jest jeden. Dementujemy, jest nas dwóch i obydwaj lubimy kraftowe piwo. Bardzo!

CZEŚĆ BRAT! KONTYNUACJA?

Od tego się zaczęło. Piwna rewolucja nabierała tempa, a my coraz bardziej zafascynowani (powtórzmy: lubimy piwo. Bardzo!), postanowiliśmy… otworzyć pub z piwem kraftowym.

Więcej o browarze...
To był skok na głęboką wodę: nierzadko mglistą i z pianką 😉 Złożyły się warunki: pomysł był dobry, lokalizację znaleźliśmy świetną, banki sprzyjały, dobrzy ludzie w koło nie zawiedli! Tak powstał kultowy już pub KONTYNACJA we Wrocławiu, a potem KONTYNUACJA w Katowicach. A że lubimy, jak coś się dzieje i nadal: lubimy piwo! Bardzo! Skaczemy raz jeszcze. W projekcie CZEŚĆ BRAT! dołączyli do naszej braci zapaleni piwowarzy Andrzej Pietrzyk i Krzysztof Markiewicz. CZEŚĆ BRAT! CHO NA PIWO! Kto ma brata ten wie, że lekko nie jest 😉 Ale też wie, że nie ma to jak brat!

Recenzja piw na blogu.

Cześć Brat, Dobrze Cie Widzieć czesc-brat-jedno-i-do-domu Cześć Brat Coś Na Wieczór Cześć Brat Kontynuujemy Cześć Brat Oddaj Stówę

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.