Browar Brewery Hills

      Brak komentarzy do Browar Brewery Hills

Brewery Hills to browar kontraktowy. Nasze piwo warzymy w jednym z najnowocześniejszych browarów w Polsce – w Browarze Błonie.

Założycielką i prezesem Spółki jest Katarzyna Puchała – wieloletnia piwowarka domowa oraz malarka.

 

Więcej o browarze...
Jej ambicje tworzenia piw wyjątkowych sięgają dużo dalej niż wpisanie się w trendy „piwnej rewolucji”, o której mówi się w Polsce już od kilku lat. Receptury, które stworzyła pod szyldem Brewery Hills to różnorodne, wyraziste i odważne połączenia składników pochodzących z całego świata. Z jednej strony jest to gwarancja najwyższej jakości piwa, a z drugiej jego oryginalnego i niepowtarzalnego smaku i aromatu. Z kolei elementy jej obrazów stanowią główny motyw przewodni etykiet umieszczonych na butelkach. Oryginalne i unikatowe etykiety zostały zauważone i docenione zarówno przez piwnych entuzjastów, dystrybutorów hurtowych, a także konsumentów ostatecznych. Znajdziesz nas w najlepszych piwnych sklepach i pubach w całej Polsce. Zapraszamy!

Kontakt
Brewery Hills Sp. z o.o.
biuro@breweryhills.com
tel: 514 993 857

FB: Brewery Hills
Instagram: Brewery Hills

Recenzja piw na blogu:

Brewery Hills Passion Fruit Brewery Hills Sabro Brewery Hills Lemon Grass Brewery Hills Miami Weiz Brewery Hills Nelson DDH NEIPA Brewery Hills Mosaic alk. 6.4% Brewery Hills, Sour Power alk. 5.2% Brewery Hills, Lemon Trip alk. 5.9%

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.