Browar Brewery Hills

      Brak komentarzy do Browar Brewery Hills

Brewery Hills to browar kontraktowy. Nasze piwo warzymy w jednym z najnowocześniejszych browarów w Polsce – w Browarze Błonie.

Założycielką i prezesem Spółki jest Katarzyna Puchała – wieloletnia piwowarka domowa oraz malarka.

 

Więcej o browarze...
Jej ambicje tworzenia piw wyjątkowych sięgają dużo dalej niż wpisanie się w trendy „piwnej rewolucji”, o której mówi się w Polsce już od kilku lat. Receptury, które stworzyła pod szyldem Brewery Hills to różnorodne, wyraziste i odważne połączenia składników pochodzących z całego świata. Z jednej strony jest to gwarancja najwyższej jakości piwa, a z drugiej jego oryginalnego i niepowtarzalnego smaku i aromatu. Z kolei elementy jej obrazów stanowią główny motyw przewodni etykiet umieszczonych na butelkach. Oryginalne i unikatowe etykiety zostały zauważone i docenione zarówno przez piwnych entuzjastów, dystrybutorów hurtowych, a także konsumentów ostatecznych. Znajdziesz nas w najlepszych piwnych sklepach i pubach w całej Polsce. Zapraszamy!

Kontakt
Brewery Hills Sp. z o.o.
biuro@breweryhills.com
tel: 514 993 857

FB: Brewery Hills
Instagram: Brewery Hills

Recenzja piw na blogu:

Brewery Hills, Your Ex Brewery Hills Holy Moly Brewery Hills, Azacca Brewery Hills, Strawberry Brewery Hills Passion Fruit Brewery Hills Sabro Brewery Hills Lemon Grass Brewery Hills Miami Weiz Brewery Hills Nelson DDH NEIPA Brewery Hills Mosaic alk. 6.4% Brewery Hills, Sour Power alk. 5.2% Brewery Hills, Lemon Trip alk. 5.9%

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.