Browar Beverage Brewing

      Brak komentarzy do Browar Beverage Brewing

Projekt Beverage składa się z osób zainteresowanych tematyką piwowarską od 2013 roku. Wtedy właśnie odbywały się Poznańskie Targi Piwne, które zapoczątkowały fascynację piwem rzemieślniczym. Od tamtej pory, prywatnie, jako pasjonaci kraftu regularnie bierzemy udział w przeróżnych wydarzeniach związanych z tematem  piwowarstwa.

Piwna rewolucja pochłonęła nas tak bardzo, że postanowiliśmy rozwijać swoje pasje, poprzez poszerzanie wiedzy. Piwowarstwo domowe, książki tematyczne, kurs kiperski i warzenia piwa oraz studia podyplomowe poświęcone technologii piwowarstwa, popchnęły nas do stworzenia Beverage Brewing.

Nasze piwa.
Naszą wizją jest produkcja piwa z surowców jak najlepszej jakości, bez żadnych półśrodków w oparciu o własne, sprawdzone receptury. Piwa, które warzymy są naszą interpretacją stylów  występujących w BJCP (Beer Judge Certyfication Program).

Dane Kontaktowe:
Browar Kontraktowy Beverage
as@beveragebrewery.pl
en@beveragebrewery.pl

 
Recenzje piw na blogu:
 Beverage Brewing Black Currant New England IPA Beverage, Hybrid Tea IPA alk. 6.7% Beverage, Hybrid IPA alk. 6.7% Beverage, Fresh Coco Madness alk. 5.7%

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.