Browar Alebrowar

      Brak komentarzy do Browar Alebrowar

Jest nas trzech i kochamy piwo. Może to i banał ale równocześnie prawda. Gdy nadarzyła się okazja do przeniesienia naszej piwnej pasji na wyższy poziom, nie wahaliśmy się ani chwili.
Tak na początku 2012 roku powstał AleBrowar, nowa inicjatywa kontraktowana polskim rynku. Na razie nie mamy kadzi, fermentatorów czy linii rozlewu – mamy za to chęci i umiejętności, które pozwoliły stworzyć niepowtarzalne piwa. Może zabrzmi to trochę górnolotnie ale w tym przedsięwzięciu nie brakuje także misji. AleBrowar ma być częścią rewolucji, która zmieni oblicze piwnej sceny w naszym kraju.
Żyjemy w ciekawych czasach, czas na ciekawe piwa.

FB AleBrowar

Recenzje piw na blogu:

Alebrowar Smooth IPA Lychee Alebrowar DDH DIPA NEIPA Enigma Nelson Sauvin Alebrowar Tea Dog Alebrowar Mash Face Alebrowar Derby Girl alk. 5.5% Alebrowar Saint No More alk. 5.5% Alebrowar, Kind of Magic Alebrowar, Smoky Joe alk. 6.2% Alebrowar & Monsters Never Seen alk. 3,5% Alebrowar & Minister THX Guys Alebrowar QDH DIPA Alebrowar Let's Surf Alebrowar&Himburgs, Herr Axolotl z guawą Alebrowar, DDH DIPA, Vic Secret herr-axolotl-alebrowar Alebrowar, El Fruto Alebrowar, DIPA Contennial z Amarillo Alebrowar, Smoky Joe Alebrowar, New Wave Gose Jagoda Alebrowar, Citra Galaxy Alebrowar, Simcoe Mosaic

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.