Brewery Hills, Nelson

      Brak komentarzy do Brewery Hills, Nelson

Brewery Hills, Nelson DDH NEIPA alk. 6.4%

Brewery Hills Nelson DDH NEIPA

Piwa od Brewery Hills już próbowałem ale pierwsze nie były na wysokim poziomie (mowa o wersjach w butelkach), ale puszki całkowicie zmieniły moje zdanie. Widać że browar stawia na szybki rozwój i pojawiają się różne style piw. Tym razem padło na NEIPA z użyciem australijskiego chmielu Nelson Sauvin. No to czas zacząć degustację: otwieram puszkę, nalewam do glass IPA i już zaczynam czuć te owoce… W wyglądzie duża biała piana, która utrzymuje się długo a barwa złocista i mętna. W zapachu owoce (marakuja, mandarynki i winogron).
Pierwszy łyk… i mam ciarki, mega pijalne i owocowe. Bardzo dużo świeżych owoców: marakuja, mandarynki, winogrona i cytrusy. Przyjemna cytrusowa goryczka na średnim poziomie. Piwo nie jest słodkie a tylko delikatna owocowa słodycz, całość składa się w idealny balans składników.
Bardzo soczkowy te DDH NEIPA, wysycenie średnie i alkohol fajnie ukryty. Na pewno w lecie takie piwo będzie TOP 1. Schodzi szybko, wręcz bardzo szybko ponieważ wyróżnia się dużą pijalnością. Najlepsze piwo jakie piłem z Brewery Hills. Jak najbardziej idźcie tą drogą i będzie super.

Omawiana warka: 16.12.2020
Moja ocena: 10/10

Brewery Hills Nelson DDH NEIPA

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.