Beer Geek Madness powraca, juz 21.11.2020 w Zaklętych Rewirach i w waszych domach

Beer Geek Madness powraca w pandemicznej rzeczywistości! Weź udział w legendarnym już wrocławskim festiwalu dla beergeeków i ciesz się niesamowitymi piwami, suto zastawionym w myśl dewizy all you can eat stołem i doskonałym towarzystwem!

BGM będzie odbywał się w Zaklętych Rewirach, w kilku Pubach w Polsce i w twoim domu gdyż można zakupić piwa z edycji w butelkach.

! Bilety jak i zestawy kupisz tu !

Motywem przewodnim Beer Geek Madness 2020 jest Black & Sour – a więc, jak sama nazwa wskazuje, piwa ciemne oraz piwa kwaśne. Specjalnie na festiwal uwarzone zostanie 7 premierowych polskich piw, do nich zaś każdy uczestnik imprezy otrzyma 8 zagranicznych sztosów. Jakie to piwa i jakie sztosy? To już będzie niespodzianka, na dzień dzisiejszy możemy jednak powiedzieć, że biorące udział w festiwalu browary to Browar Stu Mostów, Maltgarden, Funky Fluid, Nepomucen, Pinta, Trzech Kumpli oraz Ziemia Obiecana. Brzmi dobrze?

Mało tego jednak – w ramach wejściówki najesz się też do syta, poznając nowe smaki nie tylko w trunkach, ale i w najlepszym jedzeniu.

Co najważniejsze jednak: spędzisz niezapomniany wieczór w doskonałym towarzystwie, prowadząc długie rozmowy i doskonale bawiąc się nad najlepszym piwem!

Festiwal odbywa się we wrocławskich Zaklętych Rewirach w dniu 21 listopada 2020.

Odważ się na odrobinę szaleństwa – Beer Geek Madness wzywa!

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.