Beer Geek Madness – Black and Sour 09.11.2019

Przerywamy Wasze poczucie niepewności. Beer Geek Madness wraca szybciej niż oczekiwaliście!
Przygotowujemy dla Was jesienną edycję Beer Geek Madness | Black and Sour, która ma zapoczątkować nową tradycję tej imprezy, dedykowaną piwom ciemnym i kwaśnym. Jak już pewnie przywykliście – ten jeden najbardziej innowacyjnych festiwali piwnych w Europie odbędzie się w industrialnych wnętrzach Zaklęte Rewiry (ul. Krakowska 100, Wrocław), tym razem w dniu 9 listopada 2019 r.

Zaprosiliśmy czołowe browary z polski i z zagranicy specjalizujące się we wszelakiego rodzaju porterach, stoutach, black ipa’ach i innych piwach czarnych oraz tych, które wybijają się w dziedzinie różnorodnych piw kwaśnych i dzikich. Listę konkretnych browarów uczestniczących w imprezie będziemy Wam przedstawiać w kolejnych tygodniach.

Niezmienna pozostaje formuła BGM – “Płacisz raz, degustujesz ile chcesz!”. Każdy uczestnik otrzyma szkło degustacyjne, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml. Piwa można dowolnie powtarzać, aż do wyczerpania zapasów. Zapewnimy Wam konkretną strefę gastro oraz wyrazistą scenę muzyczną, żebyście długo rozpamiętywali tą czarną, listopadową noc!

Rezerwujcie swoje kalendarze, dołączajcie do wydarzenia na FB, a już wkrótce ruszy sprzedaż biletów!

Więcej info na FB.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.