Amber, Po Godzinach: Apple Wheat

      Brak komentarzy do Amber, Po Godzinach: Apple Wheat

Amber, Po Godzinach: Apple Wheat alk. 5%,
American Wheat, termin ważności: 22.01.2021, miejsce zakupu: Lidl

Amber znany od dawna z dobrych klasycznych piw, seria po godzinach to seria piw nowofalowych w których znajdziemy piwa z równymi wizjami piwowara. Dziś to amerykańska pszenica z jabłkiem.

Psss i nalewam gdzie podczas tego pojawia się potężna biała piana to znak że wysycenie jest w stylu czyli wysokie. Barwa mętny jak sok jabłkowy. Zapach piwa pszenicznego z ziołami na przedzie, dalej jest sok jabłkowy z chmielami. W smaku klasyczna pszenica z lekką nutą chmieli, sok jabłkowy jest tu zajebiście wkomponowany. Piwo bardzo dobre i przyjemne a co najważniejsze to orzeźwiające i lekkie piwo.

Banan i goździki dobrze spasowane z jabłkami, sztos.

Sok jabłkowy i jego słodycz jest dobrą kontrą na kwaśność pszenicznego.

Ogólnie mówiąc to: koniecznie musisz spróbować tego piwa. PiwneZwiedzanie POLECA.

Ocena: 10/10

Amber відомий давно добрим класичним пивом, серія po godzinach – це серія пив нової хвилі, в якій ми можемо знайти пиво з однаковими баченнями пивовара. Сьогодні це американська пшениця з яблуком.

Пссс і наливаю там, де під час цього з’являється потужна біла піна, є ознакою того, що насиченість є в стилю, тобто висока. Колір каламутний, як яблучний сік. Спереду запах пшеничного пива з травами, є також яблучний сік з хмелем. Смак класичної пшениці з легким відтінком хмелю, а яблучний сік ідеально вписується тут. Пиво дуже хороше і приємне, а головне – освіжаюче і легке.

Банан та гвоздика добре поєднуються з яблуками, топове пиво.

Яблучний сік та його солодкість є хорошою протилежністю кислотності пшениці.

Взагалі кажучи, ви повинні спробувати це пиво. PiwneZwiedzanie РЕКОМЕНДУЄ.

Оцінка: 10/10

Pozdrawiamy Mariusz i Oleh

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.