9 Listopada, owocna sobota

      Brak komentarzy do 9 Listopada, owocna sobota

9 listopada był bardzo ciekawym dniem, zespół PiwneZwiedzanie.pl odpoczywał, ogólnie szykujemy się na Poznańskie Targi Piwa które odbędą się 15-16 listopada (my będziemy w sobotę).Ale wracajmy do tematu 9-ego listopada odbywały się dwa ciekawe festiwale na których nie byliśmy i może troszkę żałujemy…

Druga impreza w tym roku z bardzo ciekawym piwnym line up, odbyła się w magicznym i nie do końca fajnym miejscu (mowa tu o festiwalu). Kwietniowa edycja była bardzo nie udana, ludzi było bardzo ale to bardzo dużo i własnie przez to nie braliśmy nawet pod uwagę ze idziemy na BGM. W sobotni wieczór dostawałem wiele informacji iż jest dużo lepiej niż na początku roku, brak kolejek do WC, stanowisk i po jadło był wielkim plusem. W końcu ktoś na stołkach pomyślał że lepiej mniej biletów a będzie przyjemnie. Ponoć wiosenna edycja w 2020 roku ma być już dwudniowa… (ale co będzie to się okaże).

Drugi dość intrygujący festiwal to impreza w Pałac Konary. Festiwal Alkoholi Rzemieślniczych 2019 (Dolny Śląsk – Konary) reklamował się tym iż będą na nim wyroby rzemieślnicze twardych alkoholi (wódka, whisky, wino i inne), ale z biegiem czasu pojawiały się informacje że będą też browary rzemieślnicze.
W czasie trwania festiwalu skontaktowałem się ze znajomymi którzy tam własnie byli i potwierdzili moje obawy że piwo spadło na drugi plan, każdy zainteresowany był mocnym alkoholem i nie dziwie się bo z pewnością jak bym tam był to też bym próbował alkohole o mocy 40 lub wyższej… (za rok z pewnością tam będziemy).

Pozdrawiam Mariusz.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.